Reference

Rychlá půjčka bez zástavy

Chtěli jsme koupit byt a nemohli jsme do banky a jako zástava mohl být pouze byt, který by se kupoval. Tak jsme hledaly půjčku bez zástavy nebo nebankovní hypotéku. Poctivá půjčka nám nabídla obojí. Půjčka bez zástavy a nebankovní hypotéka je možnost, která se těžko hledá. Poctivá půjčka je opravdu skvělé řešení.

Naše rychlá půjčka

je klienty

prověřená a schválená.

Naše půjčka funguje.

Férové jednání zaručeno

Novinky e-mailem

Online půjčka - Žádost Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je půjčka, kterou Vám neposkytuje banka ale soukromý investor či společnost která se zabývá i dalšími věcmi. Rozdíly mezi půjčkou z banky a nebankovní půjčkou jsou celkem znatelné. Půjčka od banky je s vysokými nároky, bezkonkurenčním jednáním ze strany banky ke klientovy (takže při nesplácení se hned začíná ze strany banky jednat) a hlavně nutnost náhledů do registrů. Pokud máte v registru záznam tak u banky určitě neprojdete.

Nebankovní půjčka je pro změnu půjčka s nízkými nároky na klienta, nízký úrok (samozřejmě jak u kterého investora či nebankovní společnosti), pokud nemůžete splácet vždy se nějak lze domluvit a hlavně půjčka může být i bez registru, bez příjmu a někdy i bez exekuce. Nebankovní půjčka je zkrátka výhodnější ve všech ohledech. Nemusíte dokonce ani prokazovat na co bude půjčka určena a na splátkách se někdy lze domluvit někdy jsou pevně dané.

Naše Poctivá půjčka je nebankovní půjčka, kterou můžete získat i Vy. Půjčka je bez příjmu, bez registru, bez poplatku a nevadí i exekuce.

 

Pokud se Vám taková půjčka líbí tak si o ni můžete ihned zažádat.

 

 

Půjčka - Online žádost

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat