Reference

Rychlá půjčka bez zástavy

Chtěli jsme koupit byt a nemohli jsme do banky a jako zástava mohl být pouze byt, který by se kupoval. Tak jsme hledaly půjčku bez zástavy nebo nebankovní hypotéku. Poctivá půjčka nám nabídla obojí. Půjčka bez zástavy a nebankovní hypotéka je možnost, která se těžko hledá. Poctivá půjčka je opravdu skvělé řešení.

Naše rychlá půjčka

je klienty

prověřená a schválená.

Naše půjčka funguje.

Férové jednání zaručeno

Novinky e-mailem

Online půjčka - Žádost Půjčka bez příjmu

Půjčka bez příjmu

Půjčka bez příjmu je dnes velmi problematická půjčka a je to také půjčka z nebankovního sektoru.

 

Půjčka bez příjmu znamená, že klient nemusí prokazovat svůj příjem a tím má větší šanci, že právě jemu bude půjčka poskytnuta. Půjčka bez příjmu je hlavně z toho důvodu, že spousta klientů jsou třeba podnikatelé, nebo jejich zaměstnavatelé jim potvrdí menší příjem než ve skutečnosti mají a nebo dostávají základ který není moc zajímavý a pak odměny a prémie což už není možné, aby toto zaměstnavatel přiznal. Půjčka bez příjmu je výhodná především pro OSVČ, kterým se příjem pohybuje a DP vychází tak jak vychází.

 

 

Naše Poctivá půjčka je samozřejmě i půjčka bez příjmu. Chceme vědět kolik vyděláváte přímo od Vás, chceme vědět Váš zdroj příjmu ale to je hlavně z důvodu abychom věděli, že klient není v tak těžké situaci aby půjčku třeba nemohl splácet. Pokud máte o půjčku bez příjmu zájem tak se můžete u nás pustit do vyplňování online žádosti, aby se půjčka mohla začít vyřizovat i Vám.

 

 

 

Půjčka - Online žádost

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat