Reference

Rychlá půjčka byla nejlepším řešením

Potřebovala jsem rychle řešit svoji situaci. Udělala jsem si docela dost dluhů a přítel se se mnou chtěl rozejít. Tak jsem si řekla, že půjčka bude rozumné řešení. Jenže pokaždé když se půjčka naskytla tak jsem musela doložit spoustu papírů a problém byl na světě. Tak jsem hledala dál. Pak se našla poctivá půjčka. Naprosto jsem byla překvapená. Půjčka byla rychle vyřízena a taky rychle vyplacená.

Naše rychlá půjčka

je klienty

prověřená a schválená.

Naše půjčka funguje.

Férové jednání zaručeno

Novinky e-mailem

Online půjčka - Žádost Půjčka bez příjmu

Půjčka bez příjmu

Půjčka bez příjmu je dnes velmi problematická půjčka a je to také půjčka z nebankovního sektoru.

 

Půjčka bez příjmu znamená, že klient nemusí prokazovat svůj příjem a tím má větší šanci, že právě jemu bude půjčka poskytnuta. Půjčka bez příjmu je hlavně z toho důvodu, že spousta klientů jsou třeba podnikatelé, nebo jejich zaměstnavatelé jim potvrdí menší příjem než ve skutečnosti mají a nebo dostávají základ který není moc zajímavý a pak odměny a prémie což už není možné, aby toto zaměstnavatel přiznal. Půjčka bez příjmu je výhodná především pro OSVČ, kterým se příjem pohybuje a DP vychází tak jak vychází.

 

 

Naše Poctivá půjčka je samozřejmě i půjčka bez příjmu. Chceme vědět kolik vyděláváte přímo od Vás, chceme vědět Váš zdroj příjmu ale to je hlavně z důvodu abychom věděli, že klient není v tak těžké situaci aby půjčku třeba nemohl splácet. Pokud máte o půjčku bez příjmu zájem tak se můžete u nás pustit do vyplňování online žádosti, aby se půjčka mohla začít vyřizovat i Vám.

 

 

 

Půjčka - Online žádost